Strony związane z hasłem 'zdrowie':

1 · 2 · następna strona »
 • Informacja medyczna »

  Bardzo pomocny katalog stron www z tematyki medycyny. Rejestr stron www jest sprawdzany codziennie, moderator kładzie znaczny nacisk na porządne strony z tematyki zdrowia i medycyny. Dodawanie interesujących stron firmowych jest bezpłatne, każdą opublikowaną w katalogu stronę można i warto docenić w skali od 1 do 10. Najlepiej ocenione strony są publikowane na podstronie wartościowe strony. Można też wyróżnić własny wpis, który będzie się wyświetlał w całym katalogu, taka reklama jest transmitowana przez cały miesiac. Rejestr stron internetowych jest wykonany na skrypcie SEOKatalog jest to niezmiernie wydajny skrypt.

  Data dodania: 01 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ostropest »

  Wątroba człowieka realizuje wiele funkcji, które można podzielić na: magazynującą, metaboliczną, filtracyjną i detoksykacyjną. Wątroba m.in. produkuje żółć oraz przekształca węglowodany w łatwo przyswajalną dla organizmu glukozę. Dlatego szalenie ważne jest troszczenie się o zdrowie wątroby i zapobieganie jej niedomaganiom. Ostropest plamisty jest idealnym środkiem dla profilaktyki i leczenia wątroby. Na witrynie www opisano korzyści z używania i właściwości ostropestu.

  Data dodania: 25 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Logopeda »

  Zapraszamy na wyjątkowy w Polsce portal informacji o terapeutach. Gromadzimy w naszej bazie psychoterapeutów, psychologów, ośrodki zdrowia i inne instytucje związane z kuracją. Naszym celem jest zbudowanie największej w Polsce bazy takich osób, gabinetów, lekarzy i instytucji. Współpracujemy z licznymi logopedami fundacjami, tak aby znalezienie dla siebie odpowiedniej rehabilitacji było jak najprostsze. Mamy dla naszych użytkowników czynną tablicę z ogłoszeniami.

  Data dodania: 14 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sok Noni »

  Najlepsi fachowcy w laboratoriach Tahitian Noni International, stworzyli zastrzeżoną prawem formułę soku, która po kilku latach, została wprowadzona na rynek europejski jako Novel Food (Nowa Żywność). Tym samym firma spełniła szereg rygorystycznych norm, by sprostać wymogom Novel Foods i Regulacjom Komisji Europejskiej. Należy pamiętać, że od 1996 roku EFSA (Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności) wymaga przeprowadzenia oceny bezpieczeństwa wszystkich produktów, nie będących w sprzedaży na rynku europejskim przed wymienioną datą. Producenci innych napojów zawierających sok noni, zanim uzyskają zgodę na sprzedaż w Unii Europejskiej, muszą wykazać, że ich produkty odpowiadają standardom TNI. Jeżeli nie otrzymają zatwierdzenia o standardzie produktu, ich sprzedaż jest nielegalna.

  Data dodania: 07 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Migrena »

  Staraj się wysypiać, to w duży sposób jest w stanie zminimalizować niebezpieczeństwo migreny. Odżywiaj się stosownie, przede wszystkim zdrowymi produktami, a unikniesz bardzo wielu przypadłości, też migreny. Migrena może wystąpić w efekcie stresu, przepracowania, lub też nieprzespanej nocy. Na naszej witrynie zobaczysz wiele wiadomości odnośnie kuracji migreny. Próbuj wypracować sobie tryb życia pozbawiony niepotrzebnego stresu, a o wiele łatwiej będzie uniknąć migreny.

  Data dodania: 14 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zioła Alveo »

  Preparat Alveo - jest to w 100% naturalny, wodny preparat ziołowy, produkowany przez kanadyjska firma Akuna ze specjalnie wymieszanych 26 ziół. Preparat ten zawiera związki roślinne w idealnej, bezpiecznej ilości. Przywraca i utrzymuje równowagę organizmu. Alveo jest doskonały dla zrównoważenia naszego dziennego wyżywienia, ponieważ umożliwia uzupełnienia składników odżywczych potrzebnych dla naszego organizmu w celu prawidłowego funkcjonowania. Dla osób w średnim wieku potrzeba naszego organizmu na poszczególne składniki żywieniowe powiększa się.

  Data dodania: 30 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Yerba mate »

  Yerba mate, nazywana także erva mate, to napój parzony z suszonych mielonych liści drzewa ostrokrzew paragwajski. Yerba jest modna przede wszystkim w państwach Ameryki Łacińskiej np. w Urugwaju, a oprócz tego w niektórych krajach Bliskiego Wschodu głównie w Syrii i Libanie. Na witrynie przedstawiono, jak wygląda tradycyjne parzenie yerba mate. Do przygotowania napoju przydatne są specyficzne naczynia (tj. guampa zrobiona z rogu) oraz bombilla, pełniąca funkcję słomki z filtrem. Na stronie www przedstawiono rodzaje naczyń, przygotowanie tykwy calabaza do zastosowania i dalszą konserwację naczynek. Na szczególną uwagę zasługuje dział yerba mate a zdrowie, w którym przedstawiono między innymi szkodliwość i właściwości yerba mate. Teksty te były opracowane na podstawie 96 artykułów naukowych.

  Data dodania: 06 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tabletki odchudzające skuteczne »

  Multum osób lubi posługiwać się porzekadłem o zdrowym ciele i duchu. Prawdopodobnie te dwie sfery są wzajemnie w unikalny sposób złączone, z tej przyczyny dla swojego samopoczucia warto dbać również o ciało. Jeśli uważamy, iż mamy za dużo kilogramów warto sięgnąć po szybkie odchudzanie tabletki, które pomogą nam się uporać ze zbędnymi kilogramami. Najlepsze odchudzanie to wprawdzie takie, które nie polega tylko i wyłącznie na braniu tabletek, lecz takie, które opiera się na całościowej dbałości o całe ciało, od układu trawiennego po układy mięśniowe. Wyłącznie w ten sposób odchudzanie okaże się skuteczne, a dodatkowo poprawnie wpłynie na nasze samopoczucie, jakie z pewnością się polepszy jeśli będziemy czuli się lekko. Sprawdź też ultra slim system. Gorąco polecam.

  Data dodania: 27 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bulimia »

  Dla poniektórych jedzenie jest środkiem na poprawienie sobie nastroju. Uciekanie w łakomstwo może być skutkiem buntu młodzieńczego, a także próbą poprawienia samopoczucia. Narażone na tę przypadłość są dziewczyny, jakie mają kłopot z akceptacją siebie. Innym nazwaniem bulimii może być żarłoczność mentalna, co wskazuje na jej psychologiczny aspekt. Ludzie, jakich dotyczy bulimia spożywają w niekontrolowanych wielkościach. Im dłuższy czas bulimia jest ukrywana tym gorzej dla osoby cierpiącej na nią i jej układu pokarmowego.

  Data dodania: 18 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sok Noni »

  Tahitian Noni® Original jest to sok z owocu morinda citrifolia rosnącego na Hawajach oraz Tahiti. Owoc Noni od ponad 2000 lat używany przez ludność Hawajów i Tahiti. Tahitian Noni® Original zawiera nektar z owocu Morinda Citrifolia pozyskany w 89% z czystego puree z owocu noni z Francuskiej Polinezji, w 11% z naturalnego koncentratu soku z winogron, koncentratu naturalnego soku z borówki Amerykańskiej, oraz naturalnych owocowych dodatków smakowych. Jest Pasteryzowany. Każde 100 ml zawiera 11 gramów węglowodanów, 44 kcal i żadnych dodatków. Pozyskany czysty materiał jest często analizowany by wyeliminować zanieczyszczenia.

  Data dodania: 08 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Niepłodność »

  W odpowiednim wieku bardzo trudne. Wszelkie osoby, których tyczy się niepłodność najczęściej bardzo mocno pragną posiadać potomstwo. Jest spora ilość metod, które umożliwiają sztuczne spłodzenie dziecka, jeżeli któryś rodzic jest niepłodny. Niepłodność dotyka tak panie, jak również mężczyzn w równym stopniu. Jeśli chciałabyś mieć dzieci, jednakże masz kłopot z niepłodnością, to szybko zrób coś z tym. Niesamowicie spora ilość osób jest chora na bezpłodność, co ogromnie zakłóca im narodziny potomstwa. Kliknij na stronę, a poczytasz czegoś więcej odnośnie bezpłodności oraz kwestii z nią połączonych. Każdy z nas chciałby mieć dzieci, jednakże nie dla każdego jest to realne.

  Data dodania: 30 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Uzdatnianie wody »

  Tematyka przedstawianej strony oscyluje wokół kwestii powiązanych z uzdatnianiem wody. SzmacznaWoda.pl zawiera ciekawą ofertę z markowymi filtrami. Poza tym dysponuje bateriami zlewozmywakowymi, które umożliwiają proces filtrowania. SmacznaWoda.pl zaleca zainstalowanie systemów uzdatniania wody nie tylko do mieszkań, ale również w biurach firmowych. Wszystkie urządzenia wymienione w serwisie pochodzą od renomowanych producentów. Więcej informacji na temat działalności firmy widnieje pod adresem www.smacznawoda.pl.

  Data dodania: 08 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Serwis dla kulturysty »

  Na prezentowanej stronie internetowej zaciekawieni przejrzą wiele rzetelnych informacji dotyczących dietetycznego sposobu odżywiania się. Internauci będą mogli w pierwszym rzędzie zapoznać się z wyjątkowo rozbudowanymi poradnikami, w których odnaleźć mogą wiele przydatnych informacji dotyczących na przykład tego, jakiego rodzaju nawyków żywieniowych muszą unikać. Internauci poruszając się po prezentowanej stronie internetowej będą także mieli okazję zapoznać się z pomocnymi recenzjami suplementów wspomagających ćwiczenia, a także będą mieli okazję zobaczyć ułożone przez profesjonalnych trenerów układy ćwiczeń pozwalające utrzymać wysportowaną figurę. Wypada więc zarezerwować sobie odrobinę wolnego czasu i oddać się lekturze rzeczywiście rewelacyjnie przygotowanych poradników.

  Data dodania: 18 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Atopowe zapalenie skóry leczenie »

  Rok w rok na zapalenie skóry choruje coraz więcej młodych dzieci. Schorzenie to trapi najczęściej młode dzieci, zapalenie jest bardzo uciążliwe. Jeśli wasze dziecko choruje na tę chorobę i potrzebujesz się dowiedzieć jak porządnie leczyć tę chorobę oraz jakie są przyczyny schorzenia, objawy zapalenia skóry te także mnóstwo pozostałych zajmujących wiadomości na temat schorzenia wyszukasz na naszej stronie. Witryna jest prowadzona przez doktora, który zajmuje się leczeniem tej właśnie choroby, dlatego porady na portalu mają ogromną wartość. Zapraszam też osoby, które pragną dowiedzieć się więcej o tej chorobie.

  Data dodania: 19 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Niedoczynność tarczycy »

  Niedoczynność tarczycy opiera się na zakłóceniu funkcjonowania systemu hormonalnego. Wejdź na stronę, a dowiesz się z czego może wziąć się niedoczynność tarczycy. Wejdź na serwis, żeby dowiedzieć się co możesz zrobić z nadczynnością tarczycy. Leczenie tarczycy często ogranicza się do leczenia brakującymi hormonami. Niewyleczona tarczyca jest w stanie mieć niesamowicie spore skutki dla zdrowia.

  Data dodania: 11 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Strony dla kobiet »

  Zupełnie profesjonalny katalog dla niewiast. Przyciągające serwisy, które ułożono wedle przeróżnego typu odmian: zdrowie, ciąża, odżywki.
  Portal jest darmowy dzięki czemu przeglądać go ma prawo każda kobieta tak samo jak każdy chłopak. Raportujemy, że wspomniany dziewczęcy katalog jest przeglądany przez moderatorów jak również stale promowany.
  Wykonywane przez nas czynności mają doprowadzić do tego, by portal nasz został najbardziej popularnym miejscem w Internecie dla dziewczyn. Posiadamy ogromną wiarę, iż też Ty zamierzasz cieszyć się z niego, na pewno zyskasz na tym.

  Data dodania: 19 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tabletki na odchudzanie bez recepty »

  Nie jest żadnym sekretem fakt, iż w czasie zimy większą część z nas zdobywa parę dodatkowych kilogramów, jakie na wiosnę wypadałoby zgubić. Nie za każdym razem jest to wcale łatwe, gdyż rozleniwieni i wciąż senni, w myślach cały czas otuleni kołderką ze śniegu nie posiadamy nazbyt dużej motywacji, by zacząć się ruszać. Właśnie w takim czasie potrzebny nam jest najlepszy spalacz tłuszczu, który uczyni nasze wysiłki trochę łatwiejszymi. Suplementy na odchudzanie powinny jednak stanowić tylko bonusowe wsparcie, gdyż nasz organizm na wiosnę wymaga przede wszystkim ruchu na świeżym powietrzu.Najlepsze tabletki na odchudzanie mają możliwość okazać się niezwykle pomocne. Sprawdź też ultra slim. Gorąco polecam.

  Data dodania: 27 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Stres »

  Rozsądny styl życia przeciwdziała temu, że stres może przejąć nad nami kontrolę. Badania pokazują, iż związek małżeński obniża poziom stresu w pracy. Najlepszym lekiem może stać się poruszanie się, kąpiel oraz uprawianie sportu. Powodami większego stresu może być rozwód, kłótnia albo śmierć bliskiej osoby.

  Data dodania: 27 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • 221bakerstreet.org »

  Myślisz że ciągle Cię oszukują? Włosy miały wyrosnąć już tygodnie temu, a ich bez ustanku nie ma? Sprawdziłeś witaminy na włosy. Wcierałeś loxon w skórę głowy? Jednak ciągle nie możesz liczyć na szybszy porost włosów? Trudno zdobyć skuteczny lek na łysienie plackowate, nawet w aptece. W tym wypadku los bujnych włosów może uratować nasza witryna internetowa z tajnikiem poznanym już przez wielu mężczyzn oraz kobiet. Zaledwie jedno kliknięcie i nadmierne wypadanie włosów będzie Ci obce! Wejdź na naszą stronę i poznaj rewolucję na porost włosów!

  Data dodania: 20 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sok Z Noni »

  Jesteśmy Dystrybutorem Oryginalnego soku Noni. Na blogu tym znajdziecie Państwo odpowiedzi na wszystkie nurtujące was pytania na temat soku Noni, który przez wielu uważany jest za jeden z najważniejszych dar natury.

  Data dodania: 07 05 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »