Strony związane z hasłem 'zima':

 • Primoris Travel »

  Coraz częściej w dzisiejszych czasach zajęcie zawodowe narzuca nam siedzący tryb życia. Niedobór aktywności fizycznej pociąga za sobą sporo szkodliwych konsekwencji, dlatego dobrze byłoby postarać się o odrobinę wysiłku fizycznego, dzięki któremu zadbamy o własne zdrowie. Często brak mam motywacji i uporu, dlatego warto rozważyć czy nie warto skorzystać z usług firm oferujących organizację aktywnego wypoczynku. Taką ofertę obrazuje witryna primoris-travel.pl. Na zimową ofertę składają się wyjazdy w regiony Austrii, Włoch i Szwajcarii na snowboard i narty. Austria, Włochy i Szwajcaria posiadają w Alpejskich regionach turystycznych dobrze wyposażone zaplecze turystyczne, w których miło i aktywnie można spędzić czas. By zapoznać się ze szczegółami oferty firmy Primoris, najlepiej wejść na stronę primoris-travel.pl.

  Data dodania: 14 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Beskid Travel »

  Beskid Travel to biuro turystyczne, które w okresie letnim oferuje odpoczynek w Beskidach, a w okresie zimowym prowadzi wyjazy narciarskie w Alpy. W ramach wyjazdów zapewniane jest zakwaterowanie, posiłki, instruktaż narciarski, oraz dobre ceny.
  W okresie letnim oferowane są wycieczki dla dzieci szkolnych do m.in. Dream Parku, Parku linowego, oraz Leśnego Parku w Ustroniu.

  Na stronie www biura znajduje się specjalna zakładka na której można przeczytać relacje z poprzednich pobytów, oraz opinie osób które skorzystały z oferty.
  Firma oferuje rodzinne wyjazdy na narty, w czasie których dzieci mają zapewnioną 5-godzinną opiekę na stoku, oraz interesujące zajęcia w ośrodku. Proponowane hotele i pensjonaty to sprawdzone obiekty, z jakimi Beskid Travel współdziała już wiele lat. Wszyscy instruktorzy posiadają uprawnienia Polskiego Związku Narciarskiego.

  Data dodania: 07 11 2012 · szczegóły wpisu »