Technika i technologie Kategoria: Technika i technologie

Technika i technologie - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Modernizacja maszyn »

  Oferta Aero Projects to dotyczące mechaniki usługi w wysokim standardzie. Obejmuje projektowanie urządzeń, modernizację i remonty maszyn, produkowanie maszyn niestandardowych, adaptację maszyn do oczekiwań klienta, naprawę, składanie linii produkcyjnych, produkowanie części maszyn oraz usługi z zakresu automatyka przemysłowa Poznań. Zaawansowany technologicznie park maszynowy pozwala na realizację najbardziej złożonych zleceń. Zaplecze Aero Projects posiada odpowiednie warunki do montowania wykonanych przez zespół projektów oraz do wdrażania remontów i modernizacji urządzeń już istniejących. Firma zajmuje się także obsługą zleceń z obszaru automatyki przemysłowej. Posiada serwis naprawczy w Poznaniu. Na stronie aeprojects.pl zamieszczono formularz kontaktowy.

  Data dodania: 13 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kamery IP »

  Propozycja wdrożeń przedsiębiorstwa e-motive.com.pl skierowana jest do klientów firmowych lub instytucjonalnych. Pełnowymiarowy monitoring przemysłowy w oparciu o uprzednio powstałą infrastrukturę informatyczną, najnowocześniejsze oprogramowanie do monitoringu wizyjnego oraz profesjonalne kamery IP, między innymi kamery Axis o wysokiej rozdzielczości obrazu jest optymalnym wdrożeniem dla przedsiębiorców budowlanych, deweloperów lub właścicieli hurtowni wielkopowierzchniowych. E-motive proponuje kompleksowe wykonania konsultingowe w obszarze zastosowania nowych technologii takich jak telewizja przemysłowa, rozpoznawanie tablic rejestracyjnych oraz komputerowa analiza obrazu z kamer monitorujących. Nowinką w e-motive.com.pl jest oprogramowanie agent VI, nie posiadające sobie równych wdrożenie z branży video intelligence lub zdalnego dozoru.

  Data dodania: 06 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szafy metalowe »

  Nowoczesny sklep online tm24.pl zaprasza potencjalnych klientów – właścicieli obiektów magazynowych, proponując im atrakcyjne ceny na paleciaki, wózki widłowe lub meble do magazynu w rodzaju szafki bhp bądź regały półkowe. Zapewniamy mnóstwo wartych uwagi rozwiązań z dziedziny przechowywania oraz przeładunku: beczki plastikowe, owijarka do palet, pojemniki na odpady, wózek taczkowy oraz wszelkiego sortu wciągniki. W stałej sprzedaży szeroki wachlarz nowatorskich wdrożeń technologicznych: światowej klasy mostki przeładunkowe, zawiesia linowe, podnośnik kolejowy lub specjalistyczne wanny wychwytowe. Zapraszamy do nadsyłania zapytań online przez 24 godziny na dobę. Nasi doradcy do spraw sprzedaży tm24.pl czekają na Państwa zapytania pod tel. 801801123 lub 616558333.

  Data dodania: 04 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kamery szpiegowskie- sklep podsłuchy »

  Zajmujemy się sprzedażą urządzeń do inwigilacji, kontr inwigilacji na terenie całego kraju. W swojej ofercie posiadamy liczne podsłuchy, podsłuchy GSM, mini kamery, lokalizatory GPS, dyktafony. U nas kipisz wykrywacz podsłuchu, szyfrator rozmów czy nawet zagłuszacz podsłuchów i GPS. Gwarantujemy atrakcyjne ceny, pomoc w doborze urządzeń oraz pełna dyskrecję. W celu zapoznania się z produktami sklepu wejdź tutaj.

  Data dodania: 05 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Drukarki 3D »

  Na 3D-Spot przyglądamy się technologii druku 3D. Głównym punktem naszego zainteresowania są drukarki 3D, skanery 3D, oraz materiały wykorzystywane do druku. Naszym celem jest dostarczanie najświeższych i wiarygodnych informacji, promocja technologii, oraz wykorzystywanie jej potencjału poprzez budowę społeczności skupionych wokół druku 3D. Na 3D-Spot znajdziesz więc newsy, recenzje, wywiady, relacje z imprez, oraz katalog drukarek 3D, a w przyszłości sklep. Wierzymy, że internet zmienił świat w latach 90-tych, a obecnie jesteśmy świadkami kolejnej wielkiej zmiany. Druk 3D i jego potencjał jest praktycznie nieskończony. Design, wzornictwo przemysłowe, medycyna, sztuka, jedzenie, produkcja - na te wszystkie obszary drukarki 3D wywrą wielki impakt, a my chcemy znajdować się w pierwszym rzędzie jak to się wydarzy.

  Data dodania: 21 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • GTB-Solaris - Baterie słoneczne, wiatraki, czysta energia. »

  Firma GTB-Solaris sprzedaje baterie słoneczne, generatory wiatrowe, regulatory ładowania, oraz inne akcesoria takie jak przetwornice prądu i wentylatory na baterie słoneczną. Firma sprzedaje zarówno baterie słoneczne na jacht, jak i baterie słoneczne stacjonarne.
  Na stronie firmy gtb-solaris można znaleźć szczegółową specyfikację produktów, oraz zdjęcia przedstawiające funkcjonujące już instalacje. Dodatkowo na stronie można znaleźć fachowe porady o tematyce: odnawialne źródła energii i ich zastosowanie.
  GTB-Solaris

  Data dodania: 12 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem busów Kraków »

  Wynajem busów w Krakowie świadczy prywatny przewoźnik rodem z Krakowa - firma Artur Bus. Obsługa tras krajowych i międzynarodowych korzystając z floty luksusowych mikrobusów Mercedes-Benz to nasza praca. W momencie gdy zależy Państwu na organizacji transportu na światowym poziomie zarówno w celach turystycznych czy biznesowych, oferta na busy Kraków wynajem przedstawiona na tej stronie powinna stać się pomocna.

  Data dodania: 14 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Silniki Elektryczne - przezwajanie naprawa sprzedaż skup »

  Silniki elektryczne Elbaw - naprawa silników elektrycznych, sprzedaż silników, naprawa silników, przezwajanie silników, przewijanie silników elektrycznych, narzędzi elektrycznych, artykuły elektryczne, miernictwo elektryczne, dowiedz się czym zajmuje się firma Elbaw od 1982 roku. Sprzedaż i skup silników elektrycznych, naprawiamy elektronarzędzia.

  Data dodania: 08 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem samochodów gdańsk »

  Wynajem samochodów gdańsk a także wypożyczalnia samochodów gdańsk cieszy się ostatnio coraz bardziej rozległym zainteresowaniem nie tylko firm, lecz także odbiorców indywidualnych. Jest to spowodowane zwłaszcza atrakcyjnymi cenami oferowanymi przez wypożyczalnie. Usługa wypożyczenia auta wykorzystywana jest nie tylko dla celów wyłącznie formalnych, czy turystycznych. Czasem klienci indywidualni korzystają z takich usług w wyniku ich aktualnych potrzeb: przykładowo podczas awarii ich prywatnych pojazdów.

  Data dodania: 15 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wózki widłowe »

  Wózki widłowe są w przedsiębiorstwach niezbędnymi narzędziami pracy. Zakup nowych maszyn wiąże się z poniesieniem znacznych kosztów. Firmy często stoją przed dylematem. Z jednej strony chcą posiadać najnowsze rozwiązania w zakresie technologii transportu wewnętrznego, a z drugiej strony nie chcą angażować znacznych środków na takie inwestycję. Przedsiębiorstwa które projektują Wózki widłowe, pracują ze wszystkimi nowoczesnymi technologiami w ramach obniżenia kosztów eksploatacji, podnoszenia bezpieczeństwa pracy oraz ochrony środowiska.

  Data dodania: 03 08 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Technika i technologie

Technika i technologie - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeladuj token
Token: