Budowa, remont Podkategoria: Budowa, remont

 • IN-SERWIS Montaż instalacji sanitarnych w Lublinie »

  Miło nam zaprezentować Państwu stronę firmy J.BOGUTA IN-SERWIS, która świadczy rozmaite usługi hydrauliczne w Lublinie. Jak możemy się dowiedzieć już ze strony głównej, firma oferuje montaż instalacji wodnych oraz kanalizacyjnych, instalacji centralnego ogrzewania, systemów solarnych oraz pomp ciepła.
  Strona zawiera ponadto ofertę usług serwisowych na rzecz właścicieli/użytkowników urządzeń grzewczych marki Buderus w Lublinie i okolicach. W zakres usług serwisowych wchodzą między innymi: uruchomienia uprawniające do gwarancji, gwarancyjne przeglądy okresowe kotłowni, usuwanie awarii oraz modernizacje już istniejących kotłowni.
  W zakładce "Części" mogą się Państwo zapoznać z propozycją sprzedaży wysyłkowej części zamiennych na terenie całego kraju.
  Oprócz podstron z ofertą firmową witryna zawiera katalog produktów marki Buderus oraz blog, na którym średnio raz w tygodniu pojawia się kolejny post poruszający zagadnienie związane z ogrzewaniem.

  Data dodania: 02 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bankiet Łódź »

  Bardzo małe ceny, konkurencyjna oferta restauracji. Doskonałe restauracje, najpiękniejsze aule bankietowe. Łódź jest cudnym miastem, zwiedź je przy okazji aranżowania bankietu. Wypatrujesz miejsca na bal w Łodzi, wyszukaj najlepszy obiekt. Urządzanie wesela bądź bankietu to rzecz niezwykle ciężka. Najpiękniejszym miesiącem na bankiety jest kwiecień.

  Data dodania: 02 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Materiały budowlane Wrocław »

  Hurtownia budowlana Manex Wrocław oferuje materiały budowlane m.in. bloczki betonowe, pustaki ceramiczne, bloczki Ytong, silikaty, styropian, okna dachowe Velux, Fakro, Okpol, rynny dachowe, cement, strop Teriva. Zapewniamy fachowe doradztwo oraz bezpłatny transport na budowę. W naszej firmie zakupów materiałów budowlanych możesz dokonać przez telefon. Materiały budowlane kupujemy bezpośrednio od producenta przez co nasze ceny są atrakcyjne. Zadzwoń do nas: 71/ 352 11 11

  Data dodania: 02 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wiercenie i Ciecie Betonu, PPoż »

  Firma KMB Diambet wykonuje specjalistyczne usługi takie jak:

  - Cięcie Betonu techniką diamentową
  - Wiercenie Betonu techniką diamentową
  - Zabezpieczenia Przeciwpożarowe

  Używamy najwyższej jakości sprzetu takich firm jak HILTI, BOSCH, CEDIMA wykonujemy usługi głównie na terenie tójmiasta poprzez duże doświadczenie pracowników osiagamy wysokie oceny naszych zleceniodawców solidnie koordynując prace i dbając o jak najlepsza jakośc ich wykonania.
  Wykonujemy zarówno pojedyncze usługi jak i stałe zlecenia.

  Data dodania: 17 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Elektrowibratory, wyposażenie silosów waga wody – Sklep RST Group »

  Sklep RSTGroup oferuje szeroki asortyment części do maszyn i urządzeń. W naszej ofercie znajdziecie między innymi elementy wyposażenia silosów, podajniki ślimakowe, przepustnice podsilosowe, elektrowibratory, wibratory przemysłowe, czy takie artykuły jak lemiesze, waga wody, waga cementu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży budowlanej świadczymy usługi także z zakresu doradztwa biznesowego. Wiemy czego oczekują od nas nasi partnerzy i jesteśmy w stanie zaoferować im atrakcyjne warunki współpracy. Zapraszamy!

  Data dodania: 26 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzatory Kaisai »

  Firma MANOR powstał w 2003 roku jako firma handlowo-usługowa, który zajmował się dostawą i montażem klimatyzatorów oraz wentylacji. W tej chwili jesteśmy autoryzowanymi dealerem klimatyzatorów Fujitsu i YORK.

  Data dodania: 23 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wygrodzenia »

  Constructor Poznań jest to przedsiębiorstwo, które zajmuje się wytwarzaniem regałów magazynowych. W swej ofercie proponuje dużą liczbę rodzajów regałów. Przedsiębiorstwo do każdego klienta podchodzi w sposób indywidualny i dlatego dla każdego zleceniodawcy jest projektowany odrębny plan działań. Oferuje również gotowe aranżacje magazynowe stworzone przez swoich projektantów. Główne biuro przedsiębiorstwa znajduje się w Poznaniu, jednak realizacja produktów prowadzona jest na obszarze całego kraju. Firma posiadateż serwis na swoje wyroby, jak i realizację części zamiennych do regałów.

  Data dodania: 18 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Usługi remontowe Poznań »

  Poznań jest miastem dużych talentów. Miejsce to posiada naprawdę wiele do zaoferowania z dziedziny kultury, interesów, w perspektywie turystyki ale ma się rozumieć nie tylko. Da się wyszukać dużo dobrych obliczy miasta. Podobnie jeśli kwestią są doskonałej jakości usługi ogólnobudowlane Poznań to miejsce w istocie warte uwagi. Nasze przedsiębiorstwo sprawia, że jeżeli interesują nas najwyższej klasy usługi remontowo budowlane Poznań gwarantuje usługi, które usatysfakcjonują i najbardziej wybrednego konsumenta. Zarówno gdy chodzi o układanie glazury, jak również ocieplanie budynków Poznań to miejsce, gdzie świadczone są usługi na światowym poziomie. Wszyscy chcą mieć piękne, wygodne mieszkanie, wykonane rzetelnie i z dbałością o detale. Stąd też warto zlecić dbałość o tego rodzaju kwestie rzetelnym specjalistom. Wszystko to powoduje, że kiedy mamy na uwadze sprawy takie jak dla przykładu budowa domów Poznań to miejsce naprawdę warte uwagi.

  Data dodania: 27 11 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Budowa, remont

Budowa, remont - nowa strona:

Adres: