Naprawa, serwis Podkategoria: Naprawa, serwis

 • IN-SERWIS Montaż instalacji sanitarnych w Lublinie »

  Miło nam zaprezentować Państwu stronę firmy J.BOGUTA IN-SERWIS, która świadczy rozmaite usługi hydrauliczne w Lublinie. Jak możemy się dowiedzieć już ze strony głównej, firma oferuje montaż instalacji wodnych oraz kanalizacyjnych, instalacji centralnego ogrzewania, systemów solarnych oraz pomp ciepła.
  Strona zawiera ponadto ofertę usług serwisowych na rzecz właścicieli/użytkowników urządzeń grzewczych marki Buderus w Lublinie i okolicach. W zakres usług serwisowych wchodzą między innymi: uruchomienia uprawniające do gwarancji, gwarancyjne przeglądy okresowe kotłowni, usuwanie awarii oraz modernizacje już istniejących kotłowni.
  W zakładce "Części" mogą się Państwo zapoznać z propozycją sprzedaży wysyłkowej części zamiennych na terenie całego kraju.
  Oprócz podstron z ofertą firmową witryna zawiera katalog produktów marki Buderus oraz blog, na którym średnio raz w tygodniu pojawia się kolejny post poruszający zagadnienie związane z ogrzewaniem.

  Data dodania: 02 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Serwis aparatów fotograficznych »

  Oferujemy Państwu profesjonalny serwis sprzętu foto i video. Nasza firma naprawia sprzęt wszystkich producentów foto i video dostępnych na rynku. Posiadamy magazyn czesci zamiennych dzięki czemu możemy skrócić czas naprawy do minimum przy generowaniu niskich kosztów naprawy. Nasz zespół składa się z wykształconych i przeszkolonych pracowników którzy odbywają coroczne szkolenia aby móc świadczyć dla Państwa usługi na wysokim poziomie. Prowadzimy profesjonalne serwisy: serwis canon, serwis nikon, serwis sony, serwis olympus, serwis panasonic, serwis kodak. Kosztorysy napraw wykonujemy bezpłatnie i informujemy Państwa o koszcie naprawy przed jej dokonaniem. Na nasze usługi udzielamy do 12 miesięcy gwarancji co stanowi potwierdzenie poprawności wykonanej usługi. Zapraszamy do skorzystanie z naszych usług.

  Data dodania: 14 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Maszyny CNC - Tokarki, obrabiarki, frezarki, szlifierki »

  Firma Enermet bardzo serdecznie zaprasza osoby zainteresowane do współpracy na naszą stronę internetową www.enermet.pl oraz do kontaktu tel.781610830 i e-mail : enermet@onet.eu.
  Zajmujemy się sprzedażą i kupnem maszyn CNC w całym zakresie branżowym oraz serwisem gwarancyjnym jak i pogwarancyjmym maszyn obróbki skrawaniem.
  Posiadamy też części zamienne do maszyn CNC takich firm jak heidenhein, fanuc, Siemens, Indramat,Mazak i Num

  Data dodania: 22 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • TokFrez »

  Zajmujemy się naprawą, sprzedażą, generalnym remontem maszyn budowlanych oraz produkcją osprzętu do tych maszyn. Produkujemy łyżki skarpowe, łyżki do kopania, łyżki do koparko-ładowarek i wszelkie inne łyżki koparkowe o dowolnym kształcie i przeznaczeniu oraz wysięgi LONG REACH, które można dopasować do każdego rodzaju koparki. Wykonujemy także przedłużenie wysięgu do koparek. Remontujemy i regenerujemy pompy zębate, pompy łopatkowe, pompy tłoczkowe, rozdzielacze jak również skrzynie biegów, mechanizmy skrętu, kolumny obrotu, silniki spalinowe i silniki hydrauliczne. Firma posiada mobilny serwis pozwalający na szybkie i sprawne naprawy w terenie i wykonywanie usług gwarancyjnych.

  Data dodania: 07 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Serwis piecyków gazowych kraków »

  W przypadku gdy któryś ze sprzętów w naszym domu zepsuje się, czy jest to instalacja elektryczna, pralka lub inny sprzęt agd albo inny fragment armatury, nasza firma oferuje wsparcie we wszelkich problemach związanych z każdego typu usterkami . Świadczymy pomoc z zakresu różnych sfer wykończenia wnętrz plus serwis i naprawę wszelkich urządzeń domowego użytku jak lodówka, pralka, armatura, i wiele innych których używamy codziennie. Pracujemy całodobowo co jest wygodne dla naszych klientów.

  Data dodania: 03 02 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Naprawa, serwis

Naprawa, serwis - nowa strona:

Adres: