Prace domowe, ogród Podkategoria: Prace domowe, ogród

 • siatki ogrodzeniowe »

  Biznes Pajęczyna działa nieustannie od 1984 roku w tym samym miejscu w Zielonkach niedaleko Krakowa. Biznes zajmowała się produkcją siatki ogrodzeniowej oraz podtynkowej typu Rabitza i gwoździ. W 2001 roku jako jedyna firma w Polsce zatwierdziliśmy umowę jedynej sprzedaży na teren Małopolski z liderem na miarę globalną w branży wyrobów z drutu firmą BEKAERT Fencing obecnie BETAFENCE. Aktualnie również zajmujemy się produkcją bram i furtek oraz wydajnej dystrybucji gotowych systemów ogrodzeniowych, różnorodnych siatek, krat, mat zbrojeniowych, akcesoriów ogrodzeniowych itp. co trwa aż do dzisiejszego dnia.

  Data dodania: 18 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pompy głębinowe »

  Dozorowanie i natryskiwanie ogrodu nigdy nie było łatwiejsze. Dzięki pompom wodnym jakie przedstawiamy w naszej ofercie znakomicie pomagają zoptymalizować intensywność pracy w ogrodzie. irygowanie jest bardzo istotne w przyrodzie, dlatego że woda zapewnia życie. dobre nawodnienie umożliwi utrzymać nasz ogród w doskonałym stanie i spowodować, że będzie cudownie się prezentować. Perfekcyjne przyrządy które Państwu proponujemy sprawią że praca w ogrodzie stanie się istną zabawą i radością.

  Data dodania: 30 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sprzątanie Biur »

  Profesjonalne Sprzątanie Biur - Pranie Wykładzin.

  Firma sprzątająca generalnie w Krakowie - Clear Express - świadczymy profesjonalne sprzątanie biur i mieszkań - pranie i czyszczenie wykładzin oraz dywanów w Krakowie. Dysponujemy super sprzętem - atestowanymi środkami czystości i super sprzętem, gwarantujemy sprzątanie biur na wysokim poziomie. Gwarantujemy, że naszymi ekologicznymi detergentami - usuniemy każdą plamę z wykładzin oraz jakiekolwiek zabrudzenia z podług - nasze środki są skuteczne w 100%. Z naszą firmą sprzątającą generalnie w Krakowie - Clear Express - jest zawsze komfortowo i bezpiecznie podczas usługi w Krakowie. Zamawiając u nas usługi przez telefon - gwarantujemy wysokie 20% rabaty.Zapraszamy na nasze profesjonalne sprzątanie biur w Krakowie, przez 7 dni w tygodniu 24h.

  Data dodania: 22 12 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Prace domowe, ogród

Prace domowe, ogród - nowa strona:

Adres: