Prawo, finanse Podkategoria: Prawo, finanse

 • Adwokat Warszawa »

  Kancelaria Zbigniewa Romana zajmuje się pełną obsługą prawną osób fizycznych. Biuro uczestniczy w procesach dotyczących zarówno prawa cywilnego, jak też karnego. Firma udziela różnych porad prawnych,w szczególności z prawa karnego. Kancelaria zajmuje się także sprawami związanymi z odzyskiwaniem należności. Do każdego zlecenia pracownicy firmy podchodzą skrupulatnie i profesjonalnie. Klientom zapewniana jest specjalistyczna asysta w trakcie negocjacji w sądzie. Dokładny opis oferty odnajdą państwo na łamach strony internetowej.

  Data dodania: 28 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Rybnik »

  Nasza Kancelaria Adwokacka to gwarancja wszechstronnej pomocy prawnej i rzetelnej oceny problemów prawnych naszych Klientów. Ścisła współpraca naszej kancelarii adwokackiej z kancelarią radcowską, w ramach JP Kancelaria umożliwia Państwu dostęp do fachowych usług takich jak radca prawny Rybnik.
  Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i obszernej wiedzy jesteśmy w stanie świadczyć porady prawne Rybnik na najwyższym poziomie obejmujące między innymi: doradztwo prawne, odszkodowania, sporządzanie opinii prawnych czy postępowania sądowe.
  JP Kancelaria - prawnik Rybnik, indywidualne traktowanie każdego problemu prawnego pozwala nam na trafne rozpoznanie oczekiwań, celów i wymagań Klienta oraz rozwiązywanie problemów prawnych z pominięciem konieczności kierowania sprawy na drogę postępowania sądowego.
  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą JP Kancelaria.

  Data dodania: 29 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • ISecure »

  Ochroną danych osobowych zajmujemy się od ponad pięciu lat. Do tej pory obsłużyliśmy zarówno duże, międzynarodowe koncerny jak i mniejszych, rodzimych producentów. Nasze działania to przede wszystkim doradztwo oraz przygotowanie dokumentacji niezbędnej do prowadzenia firmy, która przestrzega prawa i chroni dane osobowe. Działamy również w branży szkoleniowej, z powodzeniem prowadzimy kursy ABI, a więc przygotowujemy kursantów do pełnienia funkcji Administratora Bezpieczeństwa Informacji. Cechuje nas doskonała relacja ceny do jakości oferowanych usług, a dodatkowo zawsze elastycznie podchodzimy do każdego klienta. Nie działamy w oparciu o szablonowe wzory pism, a tworzymy dokumentacje od początku według naszych zaleceń na potrzeby konkretnego klienta.

  Data dodania: 31 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Finanse »

  Niedowolnemu się zdaża donieść więcej niż sie chcę . Dogorywaj podczas gdy pula zasugerował Ci zadłużenie oraz ty w porywie ekscytacji go podejmowałbyś oraz nie masz spośród czego oddać dług. Niekiedy stopa istnieje wieksza niż całe miesięczne wynagrodzenie oraz pula nie potrzebuje przedłużyć czasu symultanicznie zmniejszajac stawkę, oraz tylko straszą Cie instytucjami windykacyjnymi, komornikami oraz wyrokami! Jeśli masz taki pasztet lysieniestop udaj sie do postaci które proponują konsulting skarbowego.

  Data dodania: 30 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rezerwy na nagrody jubileuszowe »

  Nasze przedsiębiorstwo od lat świadczy najwyższej jakości usługi aktuarialne, takie jak wyceny aktuarialne przedsiębiorstw oraz przedsięwzięć inwestycyjnych, bogatą gamę usług w zakresie tworzenia biznesplanów, a także w zakresie porad biznesowych. Zatrudnieni u nas aktuariusze będący profesjonalistami w swojej branży, dysponującymi ogromną wiedzą z zakresu matematyki finansowej. Polecamy rezerwy na nagrody pracownicze, rezerwy na odprawy emerytalne, rezerwy na nagrody jubileuszowe oraz inne usługi aktuarialne. Nasze biuro aktuarialne współpracuje również z firmami ubezpieczeniowymi. Jako pierwsze biuro aktuarialne w kraju posiadamy certyfikaty ISO 9001 oraz ISO 27001 z zakresu systemów zarządzania jakością oraz bezpieczeństwem informacji. Zachęcamy do zaznajomienia się z naszą ofertą na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 03 12 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Prawo, finanse

Prawo, finanse - nowa strona:

Adres: