Rozrywka, imprezy Podkategoria: Rozrywka, imprezy

 • Luminaa.pl »

  W każdym powiecie w RP funkcjonuje choćby jedna restauracja. Kraków Kazimierz to rejon, na jakiego terenie mieści się sporo tego typu lokali. Jednym z nich jest Luminaa Restaurant & Lounge Bar. Osoby, jakie chcą dowiedzieć się, jak prezentuje się w środku ów lokal muszą tylko wejść na galerię zdjęć umieszczoną na stronie internetowej Luminaa.com. Wielu z nich po tym szybko chwyci za komórkę i wstuka numer 12 421 10 15, iżby dokonać rezerwacji stolika na nadchodzący weekend. W mieście funkcjonują oprócz tego inne, ale mniej interesujące restauracje. Kraków Kazimierz jest miejscem bardzo magicznym. Nic więc dziwnego, że z tej przyczyny Restauracja Luminaa ma do zaoferowania odbiorcom nowatorską jak na polskie warunki kuchnię fusion. Niewiele jest miejsc w skali kraju, gdzie można spróbować tak wymyślnych dań.

  Data dodania: 07 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nagłośnienie i oświetlenie, Nagłośnienie imprez »

  Agencja Koncertowa GONDEK istnieje od 1999 roku, założona została przez Zbigniewa Gondka, który ściśle związany jest z branżą muzyczną od ponad 20 lat.
  Agencja koncertowa GONDEK to prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo, działające w branży artystycznej i oferujące organizację i obsługę wszelkiego rodzaju imprez artystycznych takich jak: koncerty czołowych artystów polskiej estrady, imprezy plenerowe, imprezy firmowe, imprezy dla dzieci, festyny i pikniki, spektakle teatralne i kabaretowe.

  Data dodania: 30 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dj wesele bielsko-biała, Dj wesele slask »

  Wodzirej, prezenter oraz dj. Profesjonalna i rzetelna obsługa imprez okolicznościowych, wesel, bankietów oraz imprez firmowych. Nietuzinkowe atrakcje, nowoczesne oświetlenie oraz nagłośnienie. Fachowe porady i podpowiedzi umożliwią opracowanie ciekawego i oryginalnego scenariusza Waszego wesela. Wynikiem Naszych wspólnych uzgodnień zostanie stworzony scenariusz wesela dostosowany do Waszych oczekiwań i potrzeb, tak by ten dzień pozostał na zawsze w Waszej pamięci. Śląsk, Bielsko-Biała.

  Data dodania: 30 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Eventy Poznań »

  Za sprawą Agencji Artystycznej Kornela Wachowiaka można wykonać wykwintną galę lub wieczór panieński z bogactwem intrygujących atrakcji. Klienci wynajmują tu wodzirejów i konferansjerów, organizują bankiety i spotkania biznesowe. Można wynająć zespół muzyczny, który będzie grał na żywo bądź zrobić imprezę o specyfice marketingowej. Sieci handlowe wielokrotnie już korzystały z tej propozycji. Na witrynie pokazano wykaz konsumentów, są także fotografie. Organizacja imprez Poznań bazuje na szerokim doświadczeniu ekspertów i talentach artystów. Samochody terenowe oraz sprzęt alpinistyczny to tylko fragment niemałej puli sprzętów jakie stosuje zleceniobiorca do organizacji imprez integracyjnych w Poznaniu i innych miastach. Wyraźnym zainteresowaniem cieszy się paintball i szkolenia lawinowe. Rejs żeglarski to także ciekawa impreza. Agencje artystyczne w Poznaniu zajmują się różnymi sprawami, firma Kornela Wachowiaka posiada zaś najbardziej kompleksową gamę usług.

  Data dodania: 03 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • dowcipykawały o blondynkach} »

  W okolicznościach, jeżeli ktoś szuka dobrego sieciowego portalu z bardzo różnorodnymi kawałami, nie ma możliwości przejść obojętnie wobec tego adresu. Co powoduje, że internetowa strona, która jest tu prezentowana zasługuje na to by określić ją mianem w każdym calu wyjątkowej? Otóż tematyczny wachlarz publikowanych tutaj dowcipnych zasobów jest tak wysoce zróżnicowany, że trafi w gusta naprawdę mnóstwa użytkowników, o naprawdę różnym poczuciu humoru. Portal ów to gwarancja długich godzin dobrej rozrywki. Rekomendowany dla wszystkich tych, którzy lubią się głośno i serdecznie pośmiać! Nikt nie będzie czuł tu rozczarowania.

  Data dodania: 29 01 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Rozrywka, imprezy

Rozrywka, imprezy - nowa strona:

Adres: