Rzemiosło, fachowcy Podkategoria: Rzemiosło, fachowcy

 • Szklarstwo Łódź - GLASSHOCK Zakład szklarski »

  GLASSHOCK

  jest firmą o profilu handlowo – produkcyjno – usługową, która zapewnia kompleksową obróbkę, montaż i transport wyrobów ze szkła. Charakteryzuje nas duża elastyczność, solidność w wykonywaniu zamówień, indywidualne podejście do klientów, wysoka jakość i innowacyjność produktów, krótkie terminy realizacji. Doradzamy w kwestiach projektowych i podpowiadamy najlepsze techniczne rozwiązania dla klienta.

  Siedziba firmy mieści się w Łodzi, a usługi świadczymy na terenie całego województwa łódzkiego. W przypadku dużych realizacji jesteśmy skłonni podjąć rozmowy na temat prowadzenia prac także w innych lokalizacjach.

  Szeroka oferta szkła jaką oferujemy, doświadczeni i wykwalifikowani pracownicy, bogate zaplecze urządzeń i technologii pozwolą nam na zaspokojenie najbardziej wyrafinowanych i wymagających gustów naszych klientów. Współpracujemy z zakładami stolarskimi, ślusarskimi, budowlanymi.

  Podchodzimy do pracy z pasją, chętnie podejmujemy się nietypowych zleceń, realizujemy niestandardowe pomysły i stale powiększamy możliwości produktowe i technologiczne.

  Misją firmy jest perfekcyjne tworzenie otoczenia elegancji, otwartości i przestrzeni każdego Łodzianina.
  Zapraszamy do współpracy

  Data dodania: 07 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Układy sterowania »

  Obszarem pracy znajdującej się w Piasecznie firmy są usługi łączące się z szeroko rozumianą elektryką. Specjalnością wysoko wyszkolonej, kompetentnej kadry pracowników jest wytwarzanie szaf sterowniczych oraz rozdzielczych wedle dokumentacji własnej bądź dostarczonej. Urozmaicony wachlarz świadczeń obejmuje także wykonywanie projektów układów sterowania, chociażby schematów elektrycznych. DELTA z powodzeniem trudni się automatyzacją maszyn, zarówno nowszych, jak i przebudowywanych. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

  Data dodania: 11 06 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Rzemiosło, fachowcy

Rzemiosło, fachowcy - nowa strona:

Adres: