Sport, turystyka Podkategoria: Sport, turystyka

 • Karpacz Bus »

  Nasza firma zajmuje się usługami przewozu osób,wieloletnie doświadczenie procentuje w perfekcyjnym wykonywaniu naszych usług.Jesteśmy firmą rodzinną,ułatwiającą zwiedzanie zabytków Dolnego Śląska i nie tylko.Usługa nasza skierowana jest do grup zorganizowanych(wycieczki,zawody sportowe,dowóz do pracy,przewozy na lotniska,spotkania integracyjne oraz osób indywidualnych na życzenie klienta.Działalność nasza prowadzona jest głównie na terenie: (Wrocław,Jelenia Góra,Karpacz, Szklarska Poręba,Świeradów Zdrój). Kontakt bodzio@karpacz-bus-przewozy.pl 601 350 783

  Data dodania: 03 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem Busów i Autobusów Bo-dzio Bus Karpacz Jelenia Góra Szklarska Poręba »

  Firma PRZEWOZY TURYSTYCZNE KARPACZ-BUS-BO-DZIO została stworzonaby spełniać Państwa oczekiwania związane z bezpiecznym i przyjemnym podróżowaniem.Zajmujemy się usługami przewozu osób indywidualnych oraz grup zorganizowanych.Nasza firma zajmuje się usługami przewozu osób,wieloletnie doświadczenie procentuje w perfekcyjnym wykonywaniu naszych usług.Jesteśmy firmą rodzinną,ułatwiającą zwiedzanie zabytków Dolnego Śląska i nie tylko.Usługa nasza skierowana jest do grup zorganizowanych(wycieczki,zawody sportowe,dowóz do pracy,przewozy na lotniska,spotkania integracyjne oraz osób indywidualnych na życzenie klienta.Działalność nasza prowadzona jest głównie na terenie: (Wrocław,Jelenia Góra,Karpacz, Szklarska Poręba,Świeradów Zdrój).
  Kontakt bodzio@karpacz-bus-przewozy.pl 601 350 783

  Data dodania: 02 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odpoczynek na mazurach »

  Aczkolwiek aż do wakacji jeszcze nieco okresu, wielu z nas nuże teraz zastanawia się, gdzie wybrać się w tym roku. Warto zwrócić burę na pojezierze mazurskie, które ma nam bardzo dużo aż do zaoferowania. Najlepszego jest to, ażeby przeszukać adekwatne hotele na mazurach w celu wyboru odpowiedniego miejsca noclegu. Jeśliby spaceruje o hotele to jest ich na pojezierzu mazurskim bardzo wiele. Nie będziemy mieli problemu z tym, ażeby zdecydować się na odpowiednie miejsce. Oczywiście nie dla dowolnego hotel na mazurach będzie akuratnym wyborem. Wielu z nas woli przebrać ileś tańsze noclegi. Warto, jednak wiedzieć, iż ceny podawane w hotelach nie zawsze są takie drogie jak nam się donosi. Przeważnie z górska kraina erygujemy, że noc hotelowa będzie nas wiele raczyć się. Tak jednak dosyć nie jest.

  Data dodania: 16 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dzięki nam załatwisz wizy »

  Firma Bissole funkcjonuje w branży turystycznej, organizując wyjazdy turystyki sportowej oraz pomaga w załatwieniu międzynarodowych biletów kolejowych. Na witrynie można znaleźć wyszukiwarkę, dzięki której można znaleźć promocyjne międzynarodowe bilety kolejowe. Na portalu znajdują się także informacje o atrakcyjnych zakątkach, które warto odwiedzić w czasie wyjazdów integracyjnych. Nasza oferta jest bardzo ciekawa nie tylko dla firm, ale również dla klientów indywidualnych. Bissole.pl wyręcza klientów w załatwieniu ubezpieczeń niezbędnych do wyjazdów firmowych, szczegółowe informacje można poznać w dziale Inne usługi.

  Data dodania: 20 11 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Sport, turystyka

Sport, turystyka - nowa strona:

Adres: