Tłumaczenia Angielski

Tłumaczenia Angielski Biuro Tłumaczeń Diuna-najlepsza jakość na rynku tłumaczeń specjalistycznych.Koncentrujemy się nie tylko na treści, ale również na formie.Naszym klientom oferujemy, nieodpłatnie, możliwość dokonania zmian stylistycznych w przetłumaczonych przez nas dokumentach, a także konsultacje dotyczące odpowiedniego dobrania specyficznego, branżowego języka do danego tekstu.Specjalizujemy się w tłumaczeniach: techniczne, zwykle, przysięgłe - na wczoraj, na dziś, na jutro - dla nas nie ma zleceń zbyt trudnych.
Zachęcamy zarówno przedsiębiorstwa, jak i osoby prywatne do wypróbowania naszych usług. Siedziba naszego biura tłumaczeń mieści się w Warszawie, lecz działamy na terenie całego kraju, zarówno na polu tłumaczeń pisemnych jak i ustnych.

Szczegóły strony diuna.biz:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę diuna.biz:

Tłumaczenia Angielski

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 19 Odwiedziny googlebot 13

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Korekta i redakcja tekstu »

  Zapraszam do składania zleceń korekty i redakcji tekstu - jestem doświadczoną korektorką, mającą w swoim dorobku pracę nad wieloma wydanymi książkami. Koryguję teksty dla firm, książki, artykuły do czasopism, a także każdego rodzaju inne teksty. Opracowuję także indeksy do tekstów. Pracuję z tekstami po składzie (PDF) i przed składem, w trybie normalnym lub ekspresowym. Wystawiam rachunki za usługę. Proszę zapoznać się z cennikiem korekty i redakcji.

  Data dodania: 11 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Postaw tarota »

  Znalezienie profesjonalnego wróżbity jest obecnie bardzo trudne. Na szczęście dzięki dobrodziejstwom Internetu zadanie to staje się powoli łatwiejsze. Skorzystaj z usług doświadczonego tarocisty i dowiedz się, jaką moc posiada prawdziwy tarot. Przekonaj się, że tarot online jest równie skuteczny, jak wróżenie tradycyjne. W pewnym stopniu wróżenie przez Internet jest nawet prawdziwsze, gdyż opiera się wyłącznie na tym co mówią Karty, a nie na tym co oczekuje osoba, której stawiana jest wróżba. Poznaj swoją przyszłość, również dzięki innym metodom wróżenia, jak choćby karty anielskie czy runy online. Nie daj się zaskoczyć temu, co przyszykował dla Ciebie los.

  Data dodania: 16 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rusztowania i drabiny »

  Na stronie internetowej spółki Domena udostępnionej pod adresem www.dmn.pl nabędziesz aluminiowy podnośnik towarowy HW, który świetnie sprawuje się również w budownictwie jak i przemyśle. Dzięki tym podnośnikom bezproblemowo sprawowane są czynności instalacyjnych na budowach a przede wszystkim porządnie sprawuje się do podnoszenia płyt kartonowo gipsowych.

  Data dodania: 14 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Włoski - tłumaczenia ustne i pisemne dla firm »

  Jeżeli zamierzacie Państwo współpracować z firmami z Italii a nikt w Państwa firmie nie zna dobrze języka włoskiego, możecie skorzystać z usług doświadczonego tłumacza Henryka Machnika z Katowic. Jest to tłumacz z wieloletnią praktyką, który bardzo lubi swoją pracę i chętnie Państwu pomoże w kontaktach polsko – włoskich, zarówno na etapie znajdowania kontrahenta we Włoszech, jak i w czasie kontynuacji współpracy.

  Data dodania: 14 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia specjalistyczne. Doświadczeni tłumacze. | Atominium »

  Obszerna baza tłumaczy specjalistycznych. Tłumaczenia wykonywane w zakresie ponad 90 języków obcych – oprócz najbardziej popularnych kombinacji takich jak tłumaczenia angielskiego, tłumaczenia niemieckiego czy tłumaczenia francuskiego, Biuro Tłumaczeń Specjalistycznych Atominium realizuje także usługi związane z rzadziej występującymi językami, np. hebrajskim czy tajskim. Wszystkie tłumaczenia mogą być wykonane w trybie zwykłym, przyspieszonym lub ekspresowym.

  Data dodania: 10 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz niemieckiego »

  Agencja tłumaczeń TRANS-LING szuka na chwilę obecną w miastach: Brzozów, Golub-Dobrzyń, Koprzywnica, Kutno, Nidzica fachowca na wakat: tłumacz niemieckiego. Do współpracy zapraszamy też tłumaczy następujących języków: niderlandzkiego, hindi, niderlandzkiego, perskiego, białoruskiego, mołdawskiego. Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo na podstronie: Współpraca z tłumaczami. Zamówienia tłumaczenia możesz dokonać w zakładce Zamówienie tłumaczenia. Poszukujemy też bilingwalnych konsultantów z następujących dziedzin: dyżurni ruchu, manewrowi i pokrewni, monter zestrajacz urządzeń elektronicznych, operator urządzeń klimatyzacyjnych i odpylających, którzy przeprowadzą weryfikację przełożonych tekstów. Klientów zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą translacyjną, która obejmuje około pięćdziesięciu języków obcych. Szczególnie polecamy podstronę Cennik. (Copyright by "anteriora")

  Data dodania: 26 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kosmetyka katowice »

  Już dziś przyjdź do nas bądź zajmij czas na jakiś spośród wielu przyciągających zabiegów kosmetycznych. Pojedynczo dobierane oraz konstruowane zabiegi, które są odpowiedzią na potrzeby Twojej twarzy i ciała. Skoro nas odwiedzasz jesteś zapewne świadom że w obecnych czasach wszelaka złotówka zainwestowana w własne zdrowie oraz urodę, zwróci Ci się nieraz. W postaci lepszego samopoczucia, pewności sobie, atrakcyjności. Wskutek regenerującym zabiegom odzyskasz siły witalne i luksus umysłowy. Pamiętaj, iż jak ciało jest odprężone, rozum również powraca do harmonii. To miejsce stworzone dla ludzi potrzebujących wytchnienia od pośpiechu oraz powszednich obowiązków. Spraw niespodzianka sobie ewentualnie bliski, skorzystaj spośród pewnej z naszych unikalnych atrakcji promocyjnych. Umożliwiamy miłą atmosferę, fachowe konsulting, profesjonalizm przeprowadzania zabiegów i bajeczny nastrój.

  Data dodania: 27 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Działki Śląsk »

  Jeśli naprawdę jest w istocie, to dane za poprzednie miesięce sugerują, iż krajowa mieszkaniówka wkroczyła w wielce przeszywający dołek, ale posiadajmy nadzieję już ostatni przed przesileniem zakręt koniunktury zapisuje, analityk rynku nieruchomości. Niniejsza sprawa na polskim rynku mieszkaniowym coraz to bardziej rozpoczyna przypominać pamiętne miesiące boomu sprzed sześciu lat, z tą tylko sprzecznością, iż w zupełnie rozbieżnym kierunku. Wówczas zdołałoby się albowiem wydawać, że to najważniejsza alegoria potencjału wzrostowego wartości mieszkań w Polsce. Dzisiaj mamy sytuację o 180 stopni przewróconą, czyli tak naprawdę ciężko umocniony w społecznej jaźni „nieograniczony” potencjał spadku cen, zaś wszelkie wyprzedzenia finiszu tej skłonności bardziej przywodzą przepowiadanie przeszłości z fusów, niż wiarygodną, podpartą logicznymi dowodami prognozę.

  Data dodania: 08 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia ustne »

  Szukasz ekspertów, którzy przetłumaczą dokument z dziedziny mechaniki lub innej specjalizacji? Lubisz najwyższą klasę usługi a przede wszystkim atrakcyjne ceny? Nie zastanawiaj się! Nasi eksperci przetłumaczą wszystkie pisma a także dowolny dokument, jaki zlecisz do tłumaczenia angielskiego. Codziennie otrzymujemy nowe zlecenia zadowolonych klientów, którzy zaufali naszej firmie. Chcesz dowiedzieć się na jakich zasadach funkcjonujemy? Gorąco zapraszamy na stronę internetową, na której są wszystkie szczegóły. Sprawdź atrakcyjne ceny i szybką usługę!

  Data dodania: 22 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Studia dla tłumaczy »

  Fachowe tłumaczenia, możemy wykonać tylko wtedy, kiedy mamy odpowiednią wiedzę. Nie jest to kwestia umiejętności językowych, ale również opanowania technik fachowych tłumaczeń. Aby dać Ci możliwość nabycia takiej wiedzy, uruchomiliśmy nasze centrum translatorskie, do którego zapraszamy wszystkich chętnych. Wszystkich szczegółów dowiesz się z naszego serwisu internetowego. Masz również szansę zdawania egzaminu na tłumacza przysięgłego, warto dodać iż mamy rokrocznie stu procentową zdawalność. Gorąco zapraszamy!

  Data dodania: 05 04 2013 · szczegóły wpisu »