Włoski - tłumaczenia ustne i pisemne dla firm

Włoski - tłumaczenia ustne i pisemne dla firm Jeżeli zamierzacie Państwo współpracować z firmami z Italii a nikt w Państwa firmie nie zna dobrze języka włoskiego, możecie skorzystać z usług doświadczonego tłumacza Henryka Machnika z Katowic. Jest to tłumacz z wieloletnią praktyką, który bardzo lubi swoją pracę i chętnie Państwu pomoże w kontaktach polsko – włoskich, zarówno na etapie znajdowania kontrahenta we Włoszech, jak i w czasie kontynuacji współpracy.

Szczegóły strony www.polacco.traduzioni.pl:

Komentarze:

 • Przedsiębiorca » (raport)

  Pan Machnik to tłumacz, na którym można polegać. Znalazł nam dostawcę we Włoszech, przekonał go, że warto z nami współpracować. W przyszłym tygodniu oczekujemy na wizytę Włochów.

  Data dodania: 11 08 2012

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.polacco.traduzioni.pl:

Włoski - tłumaczenia ustne i pisemne dla firm

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 56 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 226 Odwiedziny alexa 23

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Korekta i redakcja tekstu »

  Zapraszam do składania zleceń korekty i redakcji tekstu - jestem doświadczoną korektorką, mającą w swoim dorobku pracę nad wieloma wydanymi książkami. Koryguję teksty dla firm, książki, artykuły do czasopism, a także każdego rodzaju inne teksty. Opracowuję także indeksy do tekstów. Pracuję z tekstami po składzie (PDF) i przed składem, w trybie normalnym lub ekspresowym. Wystawiam rachunki za usługę. Proszę zapoznać się z cennikiem korekty i redakcji.

  Data dodania: 11 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem Busów i Autobusów Bo-dzio Bus Karpacz Jelenia Góra Szklarska Poręba »

  Firma PRZEWOZY TURYSTYCZNE KARPACZ-BUS-BO-DZIO została stworzonaby spełniać Państwa oczekiwania związane z bezpiecznym i przyjemnym podróżowaniem.Zajmujemy się usługami przewozu osób indywidualnych oraz grup zorganizowanych.Nasza firma zajmuje się usługami przewozu osób,wieloletnie doświadczenie procentuje w perfekcyjnym wykonywaniu naszych usług.Jesteśmy firmą rodzinną,ułatwiającą zwiedzanie zabytków Dolnego Śląska i nie tylko.Usługa nasza skierowana jest do grup zorganizowanych(wycieczki,zawody sportowe,dowóz do pracy,przewozy na lotniska,spotkania integracyjne oraz osób indywidualnych na życzenie klienta.Działalność nasza prowadzona jest głównie na terenie: (Wrocław,Jelenia Góra,Karpacz, Szklarska Poręba,Świeradów Zdrój).
  Kontakt bodzio@karpacz-bus-przewozy.pl 601 350 783

  Data dodania: 02 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia specjalistyczne. Doświadczeni tłumacze. | Atominium »

  Obszerna baza tłumaczy specjalistycznych. Tłumaczenia wykonywane w zakresie ponad 90 języków obcych – oprócz najbardziej popularnych kombinacji takich jak tłumaczenia angielskiego, tłumaczenia niemieckiego czy tłumaczenia francuskiego, Biuro Tłumaczeń Specjalistycznych Atominium realizuje także usługi związane z rzadziej występującymi językami, np. hebrajskim czy tajskim. Wszystkie tłumaczenia mogą być wykonane w trybie zwykłym, przyspieszonym lub ekspresowym.

  Data dodania: 10 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo personalne »

  Jednym z najistotniejszych składników wpływających na poprawne działanie każdego przedsiębiorstwa są zasoby ludzkie, to znaczy osoby, które pracują w konkretnej firmie. Ich zdolności, kwalifikacje i dodatkowo doświadczenie mają bezpośrednie przełożenie na to, jakie efekty uzyskuje kompletne przedsiębiorstwo. Prywatni przedsiębiorcy powinni tym samym zwracać wyjątkową uwagę na to, kogo zatrudniają. Duże korporacje posiadają specjalny dział, który zajmuje się rekrutowaniem, szkoleniem i ewentualnie zwalnianiem pracowników, jeśli nie spełniają oni standardów panujących w firmie. Mniejsze podmioty gospodarcze nie mogą sobie pozwolić na stworzenie takiego wydziału, albowiem nie posiadają koniecznych do tego środków lub jest to nieopłacalne. Wtedy można korzystać z pomocy zewnętrznych specjalistów, których sferą jest doradztwo personalne. Ich pomoc może być pożyteczna w momencie, w którym potrzebni są nam nowi pracownicy. Wskazane jest również korzystać z rozmaitej oferty kursów, którą posiadają podmioty z branży HR. Podnoszenie kwalifikacji pracowników nieraz ma bezpośrednie przełożenie na wyniki firmy. Wskazane jest pomyśleć nad zawarciem takiej współpracy.

  Data dodania: 22 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz niemieckiego »

  Agencja tłumaczeń TRANS-LING szuka na chwilę obecną w miastach: Brzozów, Golub-Dobrzyń, Koprzywnica, Kutno, Nidzica fachowca na wakat: tłumacz niemieckiego. Do współpracy zapraszamy też tłumaczy następujących języków: niderlandzkiego, hindi, niderlandzkiego, perskiego, białoruskiego, mołdawskiego. Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo na podstronie: Współpraca z tłumaczami. Zamówienia tłumaczenia możesz dokonać w zakładce Zamówienie tłumaczenia. Poszukujemy też bilingwalnych konsultantów z następujących dziedzin: dyżurni ruchu, manewrowi i pokrewni, monter zestrajacz urządzeń elektronicznych, operator urządzeń klimatyzacyjnych i odpylających, którzy przeprowadzą weryfikację przełożonych tekstów. Klientów zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą translacyjną, która obejmuje około pięćdziesięciu języków obcych. Szczególnie polecamy podstronę Cennik. (Copyright by "anteriora")

  Data dodania: 26 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dzięki nam załatwisz wizy »

  Firma Bissole funkcjonuje w branży turystycznej, organizując wyjazdy turystyki sportowej oraz pomaga w załatwieniu międzynarodowych biletów kolejowych. Na witrynie można znaleźć wyszukiwarkę, dzięki której można znaleźć promocyjne międzynarodowe bilety kolejowe. Na portalu znajdują się także informacje o atrakcyjnych zakątkach, które warto odwiedzić w czasie wyjazdów integracyjnych. Nasza oferta jest bardzo ciekawa nie tylko dla firm, ale również dla klientów indywidualnych. Bissole.pl wyręcza klientów w załatwieniu ubezpieczeń niezbędnych do wyjazdów firmowych, szczegółowe informacje można poznać w dziale Inne usługi.

  Data dodania: 20 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia ustne »

  Szukasz ekspertów, którzy przetłumaczą dokument z dziedziny mechaniki lub innej specjalizacji? Lubisz najwyższą klasę usługi a przede wszystkim atrakcyjne ceny? Nie zastanawiaj się! Nasi eksperci przetłumaczą wszystkie pisma a także dowolny dokument, jaki zlecisz do tłumaczenia angielskiego. Codziennie otrzymujemy nowe zlecenia zadowolonych klientów, którzy zaufali naszej firmie. Chcesz dowiedzieć się na jakich zasadach funkcjonujemy? Gorąco zapraszamy na stronę internetową, na której są wszystkie szczegóły. Sprawdź atrakcyjne ceny i szybką usługę!

  Data dodania: 22 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Studia dla tłumaczy »

  Fachowe tłumaczenia, możemy wykonać tylko wtedy, kiedy mamy odpowiednią wiedzę. Nie jest to kwestia umiejętności językowych, ale również opanowania technik fachowych tłumaczeń. Aby dać Ci możliwość nabycia takiej wiedzy, uruchomiliśmy nasze centrum translatorskie, do którego zapraszamy wszystkich chętnych. Wszystkich szczegółów dowiesz się z naszego serwisu internetowego. Masz również szansę zdawania egzaminu na tłumacza przysięgłego, warto dodać iż mamy rokrocznie stu procentową zdawalność. Gorąco zapraszamy!

  Data dodania: 05 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia Angielski »

  Biuro Tłumaczeń Diuna-najlepsza jakość na rynku tłumaczeń specjalistycznych.Koncentrujemy się nie tylko na treści, ale również na formie.Naszym klientom oferujemy, nieodpłatnie, możliwość dokonania zmian stylistycznych w przetłumaczonych przez nas dokumentach, a także konsultacje dotyczące odpowiedniego dobrania specyficznego, branżowego języka do danego tekstu.Specjalizujemy się w tłumaczeniach: techniczne, zwykle, przysięgłe - na wczoraj, na dziś, na jutro - dla nas nie ma zleceń zbyt trudnych.
  Zachęcamy zarówno przedsiębiorstwa, jak i osoby prywatne do wypróbowania naszych usług. Siedziba naszego biura tłumaczeń mieści się w Warszawie, lecz działamy na terenie całego kraju, zarówno na polu tłumaczeń pisemnych jak i ustnych.

  Data dodania: 31 10 2013 · szczegóły wpisu »