Włoski - tłumaczenia ustne i pisemne dla firm

Włoski - tłumaczenia ustne i pisemne dla firm Jeżeli zamierzacie Państwo współpracować z firmami z Italii a nikt w Państwa firmie nie zna dobrze języka włoskiego, możecie skorzystać z usług doświadczonego tłumacza Henryka Machnika z Katowic. Jest to tłumacz z wieloletnią praktyką, który bardzo lubi swoją pracę i chętnie Państwu pomoże w kontaktach polsko – włoskich, zarówno na etapie znajdowania kontrahenta we Włoszech, jak i w czasie kontynuacji współpracy.

Szczegóły strony www.polacco.traduzioni.pl:

Komentarze:

 • Przedsiębiorca » (raport)

  Pan Machnik to tłumacz, na którym można polegać. Znalazł nam dostawcę we Włoszech, przekonał go, że warto z nami współpracować. W przyszłym tygodniu oczekujemy na wizytę Włochów.

  Data dodania: 11 08 2012

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.polacco.traduzioni.pl:

Włoski - tłumaczenia ustne i pisemne dla firm

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 33

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Tort weselny, Cukiernia Kopciuszek Gliwice »

  Cukiernia Kopciuszek została założona w 1993 roku. Oferujemy szeroki wybór ciast, ciasteczek oraz tortów. Wszystkie Nasze receptury oparte są na tradycyjnych, domowych wypiekach bez dodatków polepszaczy. Dla nas najważniejsze jest zadowolenie klienta dlatego każdy wyrób tworzony jest z zaangażowaniem i pasją. Naszym klientom pomagamy doradzić jaką ilość ciasta czy torta potrzebują na daną liczbę gości. Zachęcamy do zapoznania się z Naszą ofertą.

  Data dodania: 22 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Korekta i redakcja tekstu »

  Zapraszam do składania zleceń korekty i redakcji tekstu - jestem doświadczoną korektorką, mającą w swoim dorobku pracę nad wieloma wydanymi książkami. Koryguję teksty dla firm, książki, artykuły do czasopism, a także każdego rodzaju inne teksty. Opracowuję także indeksy do tekstów. Pracuję z tekstami po składzie (PDF) i przed składem, w trybie normalnym lub ekspresowym. Wystawiam rachunki za usługę. Proszę zapoznać się z cennikiem korekty i redakcji.

  Data dodania: 11 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia specjalistyczne. Doświadczeni tłumacze. | Atominium »

  Obszerna baza tłumaczy specjalistycznych. Tłumaczenia wykonywane w zakresie ponad 90 języków obcych – oprócz najbardziej popularnych kombinacji takich jak tłumaczenia angielskiego, tłumaczenia niemieckiego czy tłumaczenia francuskiego, Biuro Tłumaczeń Specjalistycznych Atominium realizuje także usługi związane z rzadziej występującymi językami, np. hebrajskim czy tajskim. Wszystkie tłumaczenia mogą być wykonane w trybie zwykłym, przyspieszonym lub ekspresowym.

  Data dodania: 10 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wypożyczalnia namiotów »

  Organizujesz wesele i nie wiesz gdzie wypożyczyć zastawę stołową? Posiadamy mnóstwo wypożyczalni gastronomicznych, które mają ogromny dobór potrzebnego dla nas sprzętu. S.K wypożyczalnia gastronomiczna z całą pewnością ma już duży wybór potrzebnej dla was zastawy bądź potrzebnych stołów. Wypożyczalnia zastawy stołowej oferuje wam już własne usługi, z których trzeba skorzystać jeżeli nie mamy takiej ilości potrzebnej zastawy. Jeżeli twoje wesele ma się rozpocząć się w namiocie należy skorzystać z wypożyczalni którą jest wypożyczalnia namiotów. Wypożyczając namiot powinniśmy liczyć na jego profesjonalne rozłożenie, tak by być pewnym, że jest on doskonale rozłożony.

  Data dodania: 19 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Handling »

  Obsługa fbo, lub handling fbo to pojęcie ściśle związane z transportem lotniczym. Pojęcie FBO powstało w Stanach Zjednoczonych w 1926 roku i było skrótem od Fixed- Base Operator. Czym jest wobec tego handling fbo? Otóż jest to gama usług świadczonych poprzez porty lotnicze, związanych z obsługą lotów i samych pasażerów. W zakresie tego, co nazywa się handling fbo znajdują się m.in.: obsługa biletowa pasażerów i obsługa bagażowa pasażerów (transport bagażu również wchodzi w jej zakres), oraz rozmaite czynności powiązane z obsługą lotu (podanie komunikatu meteorologicznego) i obsługa samej maszyny latającej, czyli m.in. porządkowanie samolotu – dbanie o czystość w jego wnętrzu, jak również zadbanie aby poprawnie był zamocowany na pasie startowym (podstawienie specjalnych podstawek pod koła samolotu) oraz podstawienie stopni, którymi podróżujący zdołają wejść na pokład samolotu i za ich pośrednictwem ten pokład również opuścić. Handling fbo obejmuje w podobny sposób małe samoloty, jak i większe maszyny latające.

  Data dodania: 22 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz niemieckiego »

  Agencja tłumaczeń TRANS-LING szuka na chwilę obecną w miastach: Brzozów, Golub-Dobrzyń, Koprzywnica, Kutno, Nidzica fachowca na wakat: tłumacz niemieckiego. Do współpracy zapraszamy też tłumaczy następujących języków: niderlandzkiego, hindi, niderlandzkiego, perskiego, białoruskiego, mołdawskiego. Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo na podstronie: Współpraca z tłumaczami. Zamówienia tłumaczenia możesz dokonać w zakładce Zamówienie tłumaczenia. Poszukujemy też bilingwalnych konsultantów z następujących dziedzin: dyżurni ruchu, manewrowi i pokrewni, monter zestrajacz urządzeń elektronicznych, operator urządzeń klimatyzacyjnych i odpylających, którzy przeprowadzą weryfikację przełożonych tekstów. Klientów zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą translacyjną, która obejmuje około pięćdziesięciu języków obcych. Szczególnie polecamy podstronę Cennik. (Copyright by "anteriora")

  Data dodania: 26 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia ustne »

  Szukasz ekspertów, którzy przetłumaczą dokument z dziedziny mechaniki lub innej specjalizacji? Lubisz najwyższą klasę usługi a przede wszystkim atrakcyjne ceny? Nie zastanawiaj się! Nasi eksperci przetłumaczą wszystkie pisma a także dowolny dokument, jaki zlecisz do tłumaczenia angielskiego. Codziennie otrzymujemy nowe zlecenia zadowolonych klientów, którzy zaufali naszej firmie. Chcesz dowiedzieć się na jakich zasadach funkcjonujemy? Gorąco zapraszamy na stronę internetową, na której są wszystkie szczegóły. Sprawdź atrakcyjne ceny i szybką usługę!

  Data dodania: 22 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Studia dla tłumaczy »

  Fachowe tłumaczenia, możemy wykonać tylko wtedy, kiedy mamy odpowiednią wiedzę. Nie jest to kwestia umiejętności językowych, ale również opanowania technik fachowych tłumaczeń. Aby dać Ci możliwość nabycia takiej wiedzy, uruchomiliśmy nasze centrum translatorskie, do którego zapraszamy wszystkich chętnych. Wszystkich szczegółów dowiesz się z naszego serwisu internetowego. Masz również szansę zdawania egzaminu na tłumacza przysięgłego, warto dodać iż mamy rokrocznie stu procentową zdawalność. Gorąco zapraszamy!

  Data dodania: 05 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia Angielski »

  Biuro Tłumaczeń Diuna-najlepsza jakość na rynku tłumaczeń specjalistycznych.Koncentrujemy się nie tylko na treści, ale również na formie.Naszym klientom oferujemy, nieodpłatnie, możliwość dokonania zmian stylistycznych w przetłumaczonych przez nas dokumentach, a także konsultacje dotyczące odpowiedniego dobrania specyficznego, branżowego języka do danego tekstu.Specjalizujemy się w tłumaczeniach: techniczne, zwykle, przysięgłe - na wczoraj, na dziś, na jutro - dla nas nie ma zleceń zbyt trudnych.
  Zachęcamy zarówno przedsiębiorstwa, jak i osoby prywatne do wypróbowania naszych usług. Siedziba naszego biura tłumaczeń mieści się w Warszawie, lecz działamy na terenie całego kraju, zarówno na polu tłumaczeń pisemnych jak i ustnych.

  Data dodania: 31 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tworzenie stron internetowych RWD »

  W dobie Internetu, bez ustanku polepszających się standardów sieci oraz przede wszystkim postępującej globalizacji, minimalizacji oraz mobilności - witryny zmieniają się niemalże na oczach internautów. Powstają całkowicie pionierskie, dostosowane do wielu urządzeń witryny, które swoją przejrzystością, harmoniczną konstrukcją oraz skutecznością zmieniają oblicze Internetu. Każdy użytkownik, który wstępuje na witrynę zwraca uwagę na jej klarowność i problematykę. Jednakże postępująca technika spowodowała pojawienie się kilku problemów.
  Obecnie dostęp do Internetu przez tablet, komórkę czy też inne urządzenie mobilne to nie problem. Witryny, które pozostały skonstruowana przy użyciu starszej technologii nie będą wyświetlać się należycie na drobnym ekranie telefonu. Jak to odmienić? Tu do akcji wstępuje Responsive Web Design , czyli styl tworzenia witryn internetowych responsywnych RWD, które automatycznie dopasowują się do rozdzielczości ekranu sprzętu, na którym dana domena jest wyświetlana. Oznacza to, że domena internetowa stosownie wyświetli się na normalnym ekranie monitora, na ekranie telefonu komórkowego oraz tabletu. Więcej szczegółów http://www.youngmedia.pl/strony-internetowe-oferta.html

  Data dodania: 14 12 2013 · szczegóły wpisu »