Makijaż Podkategoria: Makijaż

 • Makijaż trwały Poznań »

  W porannym pośpiechu nie chcesz tracić czasu na makijaż?

  Jeżeli twoja odpowiedź jest twierdząca - zalecam wykonać makijaż permanentny w Poznaniu w gabinecie aplikujemy w warstwę naskórka mineralne, hypoalergiczne barwniki dające trwałość i naturalność makijażu. Makijaż permanentny pokaże wyjątkowość waszej twarzy.

  Dzięki makijażowi permanentnemu:

  - brwi - wykonane metodą włosa uzyskają efekt naturalnego kształtu i koloru
  - kreski na powiekach -sprawią,że oczy nabiorą pięknego obrysu,
  - usta - staną się wzmocnione w barwie.

  Jestem kosmetyczką z kilkuletnim dośiadczeniem zawodowym.
  W swojej pracy nad makijażem permanentnym wykorzystuję najnowocześniejszą aparaturę z laserem i 13 rodzajów kartridży.Gdy kartridż jest wyłączony,igła automatycznie chowa się w nasadce,co niweluje zakłucie.Pozwala to również uniknąć możliwej infekcji wirusami wywołującymi grożne choroby, takie jak,np.aids,wirusowe zapalenie wątroby.
  Stosowane przeze mnie barwniki są sterylne,hypoalergiczne i mineralne.

  Po zabiegu, skóra jest bardzo wrażliwa i wymaga specjalnego traktowania.Klientka otrzymuje dokładne wiadomościjak pielęgnować skórę po zabiegu.Szczególnie powinna unikać słońca. Nie powinna miejsca poddanego makijażowi drapać.
  Należy natomiast dobrze nawilżać skórę.Po zabiegu makijaż permanentny jest mocny, nawet jeżeli użyję naturalnego pigmentu.Wraz z procesem regeneracji naskórka i złuszczaniu się obumarłych komórek,kolor blednie o około 50%.Mikropigmentacja utrwala się ostatecznie po około 2-4 tyg. i można wykonać korektę, które jest bezpłatne.

  Biorąc pod uwagę urodę klientki, jej kolor skóry, włosów i oczu określam kształt i kolor korygowanych linii.
  Makijaż permanentny wystarcza kilka lat.

  Dla klientki stosuję środki znieczulające.  Makijaż permanentny wykonany w moim Studio to wyrazistość i naturalność rysów twarzy.

  Data dodania: 24 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Makijaż permanentny, makijaż permanentny Poznań, long time liner, makijaż »

  Swój zawód wykonuję z pasją i zaangażowaniem. Wciąż pogłębiam wiedzę zdobywając nowe umiejętności w Polsce i za granicą. Przez 16 lat działalność w sektorze kosmetycznym zaufało mi już wiele kobiet, teraz czekam właśnie na Ciebie!
  Jesteśmy w stanie dokonać cudów w sferze makijażu permanentnego, który wymaga ogromnej koncentracji i niebywałej precyzji.Posiadam szereg certyfikatów, są one gwarantem najwyższych umiejętności w branży kosmetycznej. Stylista makijażu permanentnego LONG TIME LINER Stylista makijażu permanentnego Swiss Color Specjalista pigmentacji brwi metodą włosków Specjalista pigmentacji kresek z zagęszczeniem rzęs, dekoracja kreski górnej Specjalista pigmentacji konturu ust z plastycznym cieniowaniem, liplight (makijaż permanentny ust) Wizaż w makijażu permanentnym Kamuflaże Usuwanie makijaży permanentnych
  Salon Liera zaprasza

  Data dodania: 18 10 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Makijaż

Makijaż - nowa strona:

Adres: