Psychologowie i psychoterapeuci Podkategoria: Psychologowie i psychoterapeuci

 • Psychiatra Warszawa »

  W ramach oferty znajduje się diagnozowanie także leczenie chorób psychicznych. Jeśli potrzebujesz skorzystać z moich porad proponuje wizytację w gabinecie albo w nagłych sprawach proponuję wizytę w domu. Gabinet istnieje od 1999 roku oferuję swoje usługi w Warszawie, Otwocku również Pomiechówku. Od tego czasu zdobyłem niezwykle różne doświadczenie, które jest niezbędne w tyn zawodzie. Odwiedzając moja stronę odszukasz mnóstwo porad także cennik za usługi.

  Data dodania: 06 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dobry psycholog Poznań »

  Fachowcy z Centrum Psychoterapii Integralnej to uznani eksperci. Dobry psycholog, Poznań obsługujący bądź też inny teren, musi działać tak, by efekty zadowalały pacjenta. CPI posiada wielu usługobiorców, bowiem gwarantowana jest tu psychoterapia w różnej formie. Można przychodzić na sesje indywidualne, rejestrować się parami bądź organizować terapię z całą rodziną. Prowadzona tu psychoterapia grupowa Poznań czyni miastem utożsamianym z nazwiskami cenionych specjalistów. Eksperci opierają się tu na rozwiązaniach Ericksona i nie tylko. Kształtowany jest kontrakt terapeutyczny, tak by postanowienia dotyczące współpracy były jak najbardziej czytelne. Istotne, by psychoterapia grupowa Poznań obierająca za miejsce spotkań, bądź też planowana gdzie indziej, dużo nam uświadamiała. Usługi udostępniane tutaj, spełniają ten warunek. CPI to również propozycja dla samych psychologów. Psycholodzy mogą tu liczyć na bardzo dobrą superwizję. Racjonalna terapia zachowania wymaga znacznych kompetencji, tu można je ulepszać, korzystając z superwizji.

  Data dodania: 09 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia pomoc społeczna »

  Nasza klinika lekarska z doświadczeniem w dziedzinie psychoterapii posiada dość liczną liczbę certyfikatów i rekomendacji od wielu znaczących instytucji np.: domów dziecka, MOPS, PCPR czy ŚDS oraz ma Certyfikat Polskiej Izby Firm Szkoleniowych.Nasza grupa ludzie figuruje w rejestrze firm szkoleniowych. 12 lat działa Nasze Centrum, które zajmuje się szkoleniami dla kadry pomocy czy wymiaru sprawiedliwości. szkolenia pomoc społeczna.

  Data dodania: 29 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Seksuolog Wrocław »

  Znawcy ludzkiej psychiki wspierają osoby szukające usługi typu psycholog Wrocław czy seksuolog. Osoby z Wrocławia, zarówno dzieci jak i dorośli, mogą się tu zgłosić po pomoc w wypadku problemów emocjonalnych. Specjaliści odpowiedzialni za leczenie odwołują się do różnych szkół psychoterapii, dobrane do danej osoby i jej problemów. Chętni mogą skorzystać z łatwej rejestracji online, zaznaczając datę oraz konkretnego lekarza.

  Data dodania: 29 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Poznań »

  Ośrodek MADRA zajmuje się przeprowadzaniem psychoterapii i szkoleń.
  Psycholog pomoże w rozwiązaniu problemów m.in. mieszkańców miasta Poznań.
  Psychoterapeuci opierają się w pracy na nowoczesnych teoriach i technikach.
  Wszystkie kursy odbywają się w formie warsztatu i treningu.
  Trenerzy współpracujący z ośrodkiem mogą poszczycić się ogromnym doświadczeniem.
  Klienci mogą liczyć na rozwiązania dostosowane stricte do ich potrzeb.
  Każde szkolenie opiera się na indywidualnym, autorskim programie.

  Data dodania: 13 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychiatra Warszawa »

  Terapia psychologiczna w Warszawie ma obecnie swój prawdziwy rozkwit. Odnalezienie dobrego psychologa w Warszawie to współcześnie nie problem, a oferowane przez nich usługi należą do oferty wysokiej jakości w tej dziedzinie. Poradnie psychologiczne w Warszawie proponują obecnie bogatą paletę usług, dotyczących różnych aspektów terapii psychologicznej w Warszawie. Można na przykład skorzystać z bogatej oferty porad psychologa dla małżeństw, pragnących znaleźć rozwiązanie swoich problemów, albo w większym stopniu się poznać i zrozumieć siebie nawzajem. Ta oferta dostępna jest w ramach terapii małżeńskiej w Warszawie. Również propozycja w zakresie psychoterapia grupowa Warszawa czy psychoterapia indywidualna Warszawa jest bardzo bogata. Pacjent, po zgromadzeniu przez terapeutę wywiadu, ma możliwość skorzystania z zabiegów z terapeutą dopasowanych do jego zapotrzebowania. Niezwykle popularna jest także oferta psychologa rodzinnego w Warszawie, który pomaga w rozwiązaniu problemów pacjenta patrząc na jego położenie przez pryzmat najbliższego otoczenia jego życia, czyli jego rodziny.

  Data dodania: 03 12 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Psychologowie i psychoterapeuci

Psychologowie i psychoterapeuci - nowa strona:

Adres: