Rehabilitacja Podkategoria: Rehabilitacja

 • Iplywamy.pl »

  Przyjazna wyszukiwarka Basenów i Pływalni w Polsce. Zaawansowane opcje wyszukiwania znacznie ułatwią Ci znalezienie odpowiedniego basenu w Twojej najbliższej okolicy. Ponadto znajdziesz tu aktualności z basenów, ranking basenów tworzony na podstawie głosów użytkowników. Możesz również ocenić daną pływalnię oraz dodać własny komentarz. Znajdziesz tu także blog gdzie prezentujemy różne ciekawostki spod znaku wody - www.iplywamy.pl - Pływaj razem z nami!

  Data dodania: 04 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja Warszawa »

  Specjalnością naszego studia masażu jest innowacyjna rehabilitacja kręgosłupa. Diagnozujemy źródła bólu, które następnie skutecznie eliminujemy. Gabinet ProFizjo zlokalizowany jest w mieście Warszawa. Wyróżnia nas niezawodność oraz indywidualne podejście do każdego pacjenta. Jako jedni z nielicznych proponujemy bezpieczny, przynoszący ukojenie masaż ciążowy. Zajmujemy się również masażem relaksacyjnym. Gwarantujemy satysfakcjonujący poziom usług. Dokładny wykaz poszczególnych zabiegów można znaleźć na naszej stronie www.

  Data dodania: 23 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kurort24.pl - Uzdrowiska Świętokrzyskie »

  Portal kurort24 poświęcony jest regionowi Ponidzia. Opisuje dokładnie uzdrowiska, sanatoria i pensjonaty w miejscowościach Buska-Zdrój i Solec-Zdrój a przewodnik turystyczny opisuje trasy turystyczne (piesze, rowerowe, samochodowe) i ciekawe miejsca

  Data dodania: 27 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • ZUK »

  Szukasz możliwości relaksu? Bądź zamierzasz polepszyć swoje zdrowie? Sanatoria będą dla Ciebie świetną opcją. Nasze uzdrowiska a także sanatoria położone są między innymi w Kudowie-Zdroju, Dusznikach-Zdroju. To powoduje, że masz możliwość wypoczynku w interesujących okolicach, umożliwiających szybszy powrót do zdrowia. W naszej ofercie nie znajdują się tylko i wyłącznie kuracje pełnopłatne, lecz również ze skierowaniem z NFZ lub ZUS. Kuracje ze skierowaniem dotyczą osób dorosłych z zakresu kuracji w uzdrowiskowym szpitalu alb sanatorium, jak i leczenia w formie rehabilitacji. Kuracje refundowane oferowane są także dla dzieci od 3 do 18 roku życia. Mamy do zaoferowania nie tylko zabiegi lecznicze, ale także kuracje w formie wypoczynku oraz kuracje wspomagające odchudzanie. Oferujemy ogromny zakres zabiegów oraz zajęć rekreacyjnych, dzięki którym istnieje możliwość, by zyskać sprawność fizyczną, poprawić kondycję fizyczną oraz poprawić kondycję zdrowotną. Na ofertę składają się też pełnopłatne pakiety specjalne, których realizacją zajmują się uzdrowiska i sanatoria. Aby zapoznać się z całkowitą propozycją, zapraszamy pod adres internetowy: www.zuk-sa.pl.

  Data dodania: 15 05 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Rehabilitacja

Rehabilitacja - nowa strona:

Adres: